. . . Už nějak nevím jaké nadpisy psát

26. února 2010 v 20:45 | šárka |  O mě
Doba je zlá .
Ta krize padla asi i na mě . Nemám poslední dobou vůbec inspiraci co psát .

Už nemám tolik starostí s tancováním . Přihlášky na školy mám vyplněné , už je jen poslat . A za měsíc už bych měla vědět na čem jsem . Už aby to bylo .
Bojuju teď pořád s tou matematikou . Slabá stránka . Nemůžu tomu přijít na kloub . A když už to konečně začnu chápat , začneme probírat jinou látku .
Hrůza . Teď probíráme funkce . Funkce sem , funkce tam ale k čemu mi to je dobrý vlastně nevím . Jak se to vypočítá ? Taky nevím . Takže je to pro mě takový velký X . Velká neznámá . .

Po dlouhé , dlouhé , opravdu dlouhé době jsem nedávno vyndala kytaru . Naladila jí a hrála . Přehrála jsem všechny písničky které mám v notách . Jenže jak už nemám omáčkané prsty docela to dalo zabrat . Možná častějším tréninkem by se to všechno zlepšilo . Problém je že častější trénink potřebuje čas a čas je to čeho je málo .

Možná jsem se Vám v létě zmiňovala že jsem začala kreslit náš dům . Bylo to někdy o letních prázdninách . Nedokončila jsem to a leželo mi to dlouhou dobu v šuplíku . Nedávno mi nešel internet , tak jsem přemýšlela co budu dělat . Nechtělo se mi zapínat televizi a venku bylo ošklivě . Takže jsem se pustila do dokončení veledíla ( jestli se to tak dá nazvat ) . A povedlo se . Dokončila jsem to . Jak to dopadlo ? Dala jsem to rodičům k Valentýnu aby věděli že je mám ráda . I když mi někdy opravdu lezou na nervy . Ale fakt je to že rodiče na nervy prostě lézt musí , jinak to nejsou rodiče .
Já vím . Není to nic moc . Ale byl to jen taková pokus . Určitě by se v tom našli chyby . Určitě by to mohlo být lepší . Pro mě je hlavní , že jsem to vůbec domalovala .
Teď pořád se cítím, tak nějak jinak . Líp . Šťastněji .
Usměvavěji . Jako by můj život prozářilo světlo . Krásné světlo .
Asi to tak bude . To světlo tu je . A je živé . Dodává mi sílu a energii . Dělá svět hezčí . Už není tak našedivělý , je barevný a třpití se .


Hurá , hurá , třikrát hurá . Konečně začíná jaro . Sníh taje . Sluníčko vykukuje a prohřívá všechno co se dá . Navrací naději . Je zdroj energie , síly a lepší nálady . Zdroj úsměvů a hezčích dnů .
Ptačí zpívání už je slyšet z různých koutů . Všechno se tak nějak probouzí k životu .
Tak proč se neusmát ? :)


Ještě jsem Vám neřekla jak stoupá má popularita .
Od našeho vystoupení na karnevale mě lidé zastavují a říkají jak moc se jim to líbilo . Ocení to . Pochválí . A to mě moc těší . Když jen tak jdu s Nikitkou na procházku , někdo mě zastaví a řekne : Měly jste to moc pěkný . .
Neskutečně to potěší . Alespoň vím že má cenu to dělat .Že to není k ničemu . Že to není zas tak špatné . A že i když jsme tam něco zkazily nebylo to poznat .
Prostě je děsně fajn slyšet , že něco co člověk dělá , je oceněné . :)Doufám že i Vám svítí v životě nějaké ty sluneční paprsky .
Ať Vám prozáří život ... :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 blechov blechov | E-mail | Web | 28. února 2010 v 9:35 | Reagovat

Zaujalo mne to, že "rodiče na nervy lézt musí". Ještě by to ovšem chtělo doplnit, že až se z rodičů stanou prarodiče, tak si to u vnuků vynahradí "nelezením na nnervy", ale chápáním potřeb nejmladší generace.
Obrázek je hezký. jaro také. Tady u nás ve Vyškově ho přivolaly koňadry a přinesly na svých křídlech vrány na cestě z jihu na sever. Držím palce s těmi přihláškami do školy.

2 Sinusovka Sinusovka | 28. února 2010 v 15:50 | Reagovat

Né, doba není zlá. :) Sice jsem teď taky - na svůj vkus - příliš dlouho nic nenapsala, ale je to tím, že máme obě v životě co dělat a navíc, že je ten život příjemně plný - a to je přece dobře! :)
S matematikou jsem taky bojovala někdy od deváté třídy. Ale vždycky jsem to nějak dobojovala, tak to samé přeju i tobě. :)
To je hezká náhoda, to já jsem teď v sobotu po dlouhé, dlouhé době sedla k elektrickému klavíru a brnkala si písničky, které jsem už zapomněla, ale moje ruce si je pamatovaly, bylo to hezké odpoledne. :)
Jsem ráda, že tě lidé oceňují. Protože je proč! :) Užívej si sluníčka a procházek!
A děkuju moc, nechám si prozářit život. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama