Nevydržela jsem to . . :(

7. prosince 2009 v 20:48 | šárka |  O mě
Dnes se na mě toho sesypalo celkem dost . Mám problémy s komunikací : Nedokážu se vyjadřovat , prý nedokážu říct svůj názor nahlas . Nerozvíjím svoji osobu , neumím bojovat , neumím se prát za to co chci a po čem toužím . Stojím pořád na jednom místě a nepostupuju vpřed . Můj druhý problém je : Jídlo , poslední dobou , nějak mi nic nechutná , nebaví mě jíst . Když pořád poslouchám to tom jak nejím co nejím co jím a o tom co bych měla jíst . Už se mi to jídlo hnusý jenom těma kecama o něm . Už jen jeden pohled a vyčítám si to . Mamka mi vyčítá že i vezmu do školy lentilky . Já si pak vyčítám že je jím . Nechutná mi to . Nebaví . A nechci . Pak je tu škola , doma to taky není nejlepší . A navíc někdo mě blízký je v nemocnici a já o něj mám strach . všechno si to vyčítám všechno mě to štve . Přežívám ta nějak s mými pravidelnými bolestmi hlavy . Dnes jsem ale udělala to co jsem nejvíc nechtěla ale nedokázala jsem se zadržet . Už několik měsícu jsem to neudělala . Někdy na to myslela ale neudělala to . Dneska jsem přišla do koupelny , ležel tam připínáček . Nevím kde se tam vzal . Chvíly jsem na něj koukala a přemýšlela o sobě o světě o tom co se děje a tak dál . Ten pud , ten pocit že se mi na chvíly uleví byl silnější . Vzala jsem ho a ta ostrá špička vnikla k mému zápěstí . Ta utěšující bolest byla nádherná . přiznávám dr veřejně . Nesmaže to že jsem to udělala , ale asi budu mít lepší pocit . A taky se z toho vypíšu . proč musí být někdy srdce silnější než rozum ?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dalarius et Laixi Dalarius et Laixi | E-mail | Web | 7. prosince 2009 v 22:01 | Reagovat

Docela se v Tobě vidím, tedy…hlavně mou už trochu dávnější minulost. Myslím si, že časem to přijde. Netlač na sebe, hlavně se měj ráda a přijmi se.
Tím, že o tom jídlu budou mluvit, tím Ti asi moc nepomůžou. Chtělo by to, aby to šlo nějak sama.
Nebudu Ti říkat, že jsi udělala chybu nebo že jsi to neměla dělat, protože se už stalo. Příště se tomu zkus ale vyhnout. Uvědomit si, že to je možná úleva, ale ne napořád, a že to problém rozhodně neřeší.
Srdce je silnější, když nevěříš rozumu. Je těžké se ovládat, znám to, ale jde to. ;-)

2 Joan Joan | Web | 8. prosince 2009 v 17:43 | Reagovat

To mě opravdu mrzí :( Myslela jsem si, že už budeš šťastná a takové stavy na tebe nepadnou...hlavně se prosím pokus neulevovat žiletkou..sama víš že tím to nijak nevyřešíš..je pravda, že když člověk s něčím už měl potíže..že někdy nastane doba, to horší období kdy má tendence do toho znovu spadnout, ale ty prosím bojuj! ten boj, určitě bude stát za to...držím ti palce..a kdyby jsi potřebovala, kdykoliv napiš..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama