Prázdniny

30. června 2009 v 21:11 | Šárka |  různýýý
Prázdniny začínají . A já jsem bez plánů . Mračna se zatahla . Na prázdniny jsem se těšila . myslela jsem že toho zažiju spoustu . Ale postupem času to začalo kolísat . Myslím že to nebude tak jak jsem si to představovala . Také už jsem si myslela že začínám myslet pozitivně a začínala jsem se mít fajn . Zvrtlo se to :-( . Mé pozitivní myšlení ustalo . Vysvědčení jsem měla krásné ale né překrásné . Měa jsem pět dvojek a ty dvě z fyziky a z češtiny jsem nevěděla jestli dostanu . Učitelé mi říkala že mi dají jedničku ale kvůlu týdenní nemoci na konci školního roku jsem nevěděla co mi vlastně dají . Už moje optimistické myšlení blikalo a hlava si myslela že bych přece jen mohla mít jen tři dvojky . I když jsem věděla že mi hrozí dvojek víc nějak jsem to nečekala . Já vím říkáte si že jsou to prkotiny ano jsou . Ale mě nejde o ty známky jde mi o ten pohled jaký na to mám . V duchu jsem si říkala že už mi to pozitivní myšlení jde ale po zklamání né ze známek ale z té víry . Přece jen se moje očekávání nesplnilo . Takže se moje úvahy opět vrátili k těm pesimistickým .
Nejde mi o ty známky je to přece velmi dobré vysvědčení . Ae tímto jakoby zklamáním mě to vrátil zase na začátek zase když se bude něco blížit budu myslet negativně . Zase začínat od nuly .
Už mě nebaví se stresovat a řešit problémy .
Tohle léto bude jako každá jiný . Nuda doma a celý dny to samý pořád ten ošklivej stereotyp !
Kéž by tak mohly být prázdniny jednou jiné . To by bylo mé přání . Jen stejně myslím že mi to nevyjde a já budu doma :-( . Ach jo
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co bych sem měla přidat?

obrázky 22% (11)
příběhy , básničky , citáty 24% (12)
něco o mě 24% (12)
úvahy 14% (7)
nic 6% (3)
ani nevim 10% (5)

Komentáře

1 Joan Joan | Web | 2. července 2009 v 9:39 | Reagovat

Moc bych ti přála, aby jsi si už tyto prázdniny užila!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama