můžu říci ....fajn

16. června 2009 v 22:12 | Šárka |  O mě
Dnes jsem se vzbudila a veselým krokem jsem se vydala čelit strastím začínajícího dne . Čekala mne prověrka z matematiky za celý půl rok a zkoušení z fyziky a angličtiny . Moc jsem nevěřila že ten den přežiju vesele . Vyšla jsem z domova a rozlížela se po okolí . Samozdřejmě jsem zapoměla na rýsovací potřeby na prověrku takže jsem je ve škole ještě na rychlo sháněla . Začala hodina a já se děsila té hrůzi . Už jen pohled na ta čísla mne drtil . První úloha geometrická mi nedala moc práce . Vyřešila jsem jí i když né úplně nefalšovanou vestou . Trošku jsem si pomohla ale výsledek vyšel. Druhý příklad byl jen na počítání , to jsem měla za chviličku a doufám že dobře. Třetí a čtvrtý byli slovní úlohy které nemám . Mám jen zápisy ale myslím že 3 bych dostat mohla . A 3 je přeci dobrá známka a mě bude stačit i po týdnu absenci . Literatura mne bavila , skládali jsme příběh z obrázků . Třetí hodina angličtiny byla skvělá kvůli nemoci učitele jsme byli na počítačích takže zkoušení minulo . A přes příští hodinu mne minulo i zkoušení z fyziky díky referátům ostatních spolužáků . Poslední hodina měla proběhnout v klidu . Byla to občanka ale přeci jen jsem chtěla mít tu práci z krku ale dav spolužáků sedících okolo mne mi to nedovoloval . Na naší lavici se hrál pokr . A pořád někdo cloumal s lavicí . Pomalu mi docházela trpělivost a chtěla jsem se přesunout do jiné lavice ale za chvíli mělo zvonit takže jsem si vzala tu práci raději na klid doma .
Domů jsem měla jít pěšky s kamarádkou ale tatík mi usnadnil cestu tím že pro nás přijel . Doma jsem se převlékla , nabrala síly a běžela vyvenčit Nikitku . To je moje spřízněná duše se 4ma nohama . Pospíchali jsme ven a vzali si s sebou ven i kamarády . Náš pobyt venku nebyl dlouhý ale nijak zvlášť mi to nevadilo jelikož jsem musela dodělat výkres na výtvarnou výchovu . Doma při kreslení a přemýšlení o umění mne vyrušil výkřik mamky abych jí udělala kávu . Na odpočinek mi pomohlo kapučíno . U kterého se rísovalo moje abstraktní veledílo .
Papání pro hafušáky jsem vyřila já a neminula mne i příprava stravy pro celou rodinu . Ale nestěžuji si na to . Pomohla jsem rodičům a mám dobrý pocit z toho že moje práce byla užitečná .
Počítač a učení mě čekalo na stole v pokoji kam jsem se dopravila . Po hodince strávené v klidu a rozjímání nad internetovými zázraky jsem se odebrala do vany . Voda vesela tekla a blbec jako já odejde pryč . Takže horké vody bylo až moc a tak jsem měla horkou koupel . Ale bylo to příjemné . Dál už sedící u počítače pomalu zavírám očka .
Chci jen říct že i když tento den nebyl nijak zváštní a byl celkem obvyklí tak mohu říci že byl fajn . Povedl se a půjdu spát s čistou hlavou . Což se moc často nesává !
Kéž by bylo více takovýhle dnů .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 phoenix phoenix | E-mail | Web | 18. června 2009 v 11:35 | Reagovat

jsem za tebe moc rád... jen tak dál!!

2 Šárka Šárka | 19. června 2009 v 17:41 | Reagovat

[1]: děkuju mooc:-) já jsem taky celkem ráda .

3 Eliška Eliška | E-mail | Web | 22. června 2009 v 20:55 | Reagovat

Ahojky, děkuji moc za milý komentář :-)
Tvůj blog působí sympaticky, určitě tu nejsem naposledy a pořádně si to tu pročtu, jenže teď jsem trošku ve skluzu, jelikož jsem se musela učit novou roli - kamarádka z dramaťáku onemocněla - a ještě k tomu jiné povinnosti na akademii...
Zkrátka dnes už to nestihnu, ale snad ve středu by to šlo ;-)
S tou SŠ bych si na tvém místě nedělala příliš velké starosti, pokud budeš mít dobrá vysvědčení, máš šanci prakticky všude. Určitě budu na blog psát, jak si tam připadám a tak, to se neboj.
Jestli chceš, tak mi napiš tvoje icq, a můžeme pokecat lépe, nežli přes komentáře ;-)

Měj se krásně a nestresuj se! Ještě tě čekají prázdniny, a teprve na podzim bys o tom měla začít pořádně přemýšlet, porovnávat... Ale rozhodně se ničeho neboj! ;-)

Eliška

4 Joan Joan | Web | 23. června 2009 v 15:48 | Reagovat

Ahoj, mrzí mě tvůj konec přátelství, ale jsem ráda, že jsi se tím dlouho netrápila..máš pravdu. Zklamání v přátelství jsem zažila několikrát a tak vím, jak jsi se musela cítit.

Užívej si každého dne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama