Květen 2009

pravda je krutá

27. května 2009 v 21:09 | Šárka |  různýýý
Je to tak všechno jednou končí . I sebemenší detail . Prostě všechno . AŤ už je to lidskou vinou nebo ne . Někdo to ukončí sám někdo ne ale vždycky to dopadne stejně . Je to smutné . Konec přijde ať cheme nebo ne . Je tu drsná skutečnost ale nemůžeme tomu zabránit . Jen trošku pozastavit nic víc. Měli by jsme přemýšlet jak žijeme a žít podle svých představ aby až budeme umít mohli sme si říct : byl jsem dobrý člověk i když s chybami ale měl jsem dobrý život který jsem měl rád . A tak zakončit život . A okolí bude truchlit že odchází úžasný člověk . Znám jedno krásný pořekadlo :
Když si se narodil, plakal jsi a všichni kolem se usmívali. Žij tak, aby až budeš umírat, všichni plakali a ty ses usmíval.

A tím končím moji úvahu a životě.

omlouvám se

27. května 2009 v 20:56 | Šárka |  O mě
Ahoj všem. Omlouvám se že se tu teď nějak moc neobjevují články ale spíše obrázky. Není moc čas a vlastně ani inspirace . Abych se přiznala.
Teď se hodně učím a věnuju mýmu hafanovi . Jmenuje se Nikita . To je ona:
Když se neučím nebo mám volnou chvíli snažím si udělat radost a jdu na chvíli ven. A když jsem na pc tak nemám moc čas na vymýšlení příběhů . Básničky už u mě asi neuvidíte (tedy co se mé tvorby týče) protože na to (jak myslím) nemá talent . A stejně to nikdo neocení. Takžee básně čekejte ale ne psané mou rukou a vymýšlené mojí hlavou . Příběhy budou , SNAD až bude čas . A až budu tak nějak vědět o čem psát . Už dlouhou dobu mě nic nenapadá ale začnu o tom přemýšlet a budu se snažit aby se zde nějaká povídka opět objevila . Vím že teď blog nějak zanedbávám ale skutečnost je skutečnost a jinak to nejde.
Ale i když na rovinu řeknu že si myslím že tenhle blog není moc sledovaný a nemá velkou popularitu . Co se komentářů týče , moc jich tu není .
Loučím se a budu se snažit starat se víc o tenhle blog. Mějte se krásně .

Světlo ...to je všude na každičké cestě .

14. května 2009 v 20:37 různýýý
Netuší jak mi je
v setmělým pokoji
Bolest se zapije


andělé ? asi

9. května 2009 v 11:32 | Šárka |  Obrázky
Utíká před životem? Už neche žít ? V některých chvílích se jí nedivím.Ve svém temném světě nabírá enegrii světlem? CHce se jí tančit , ale tvrdá realita jí nenechá.Svět lásky a šěstí existuje ale kde?


Musíme někdy přemýšlet o sobě a své budoucnosti.
Ale ze světa starostí a trápení jen tak neutečeme ani když zavřeme oči!!

temnota

9. května 2009 v 11:29 | Šárka |  Obrázky