Zamilovanost.

29. dubna 2009 v 20:38 | Šárka |  Příběhy
Krásný slunečný den prohříval okolí. Klaudie seděla na vlakovém nádraží a jen tak pokukovala a rozhlížela se co se kde děje . Najednou si všimla jednoho kluka který seděl proti ní . Znala ho od vidění už dlouhou dobu ale nikdy si nevšimla že je tak hezký. Od té doby ho pozorovala vždycky když seděli na vlakovém nádraží. Bylo to tak 2 až 3 do týdne. Nemohla z něj spustit oči . On po ní také pokukoval . Jmenoval se Alex. Byl o dva roky starší než Klaudie.
Klaudie se často přistihla že na něj myslí . A sama sobě přiznala že se do něho zamilovala . Jeden týden zjistila že ho nějak často náhodně potkává a přišlo jí to divné. Přemýšlela o tom ale na nic nepřišla prostě si řekla že je to jen shoda náhod , Sehnala si jednou jeho telefonní číslo a napsala mu . V sms bylo : Ahoj Alexi , jak se máš? ....Dál už do smsky nic nenapsala nevěděla co . Dlouhou dobu přemýšlela jestli to má odeslat ale pak se rozhodla . Poslala to. Netrpělivě čekala na odpověd. Za 10 minut jí zapípal mobil . Byla tam . Byla tam vytoužená smska od Alexe . Ptal se jí kdo je ale i když mu napsala jméno on nevěděl s kým má tu čest. Chvíli si takhle psali ale pak se rozloučili a šli spát protože to trvalo až do večera.
Klaudie se asi zamilovala. Neměla to ale komu říct . Měla kamarádu ale styděla nebo se snad bála jí to říct . Sama nevěděla a když už se k tomu tématu dostaly něco jim do toho vlazlo takže jí to zase Klaudie neřekla. Kudy chodila tudy na něj myslela . Pořád na něj koukala a pak si spolu dlouho nepsali ona byla stydlivá takže ho ani nepozdravila a to už Aleš věděl s kám si psal. Postupem času ale Klaudie zjistila že se mu líbí nějaká jiná holka i když se spolu pořád potkávali bylo to jako kdyby jí sledoval. Ale asi nesledoval , chvíli si snad myslela že se mu líbí. Ale potom co zjistila že má rád někoho jiného ztratila naděje a bylo jí hrozně smutno . Neměla to komu říct . Nemohla se vypovídat a vybrečet. Cítila se tak smutná tak vysílená . Dělala si zbytečné naděje , tohle se jí pořád dokola honilo v hlavě. Už byla zoufala a proto si pomáhala všelijak. Nevěděla jak z toho ven a pořád se trápila už mu ani nenapsala. Chodila uzavřená sama do sebe . Nikomu se nemohla svěřit . Vlastně mohla ale bála se ani nevěděla čeho. Doma seděla a smutně koukala do zdi .
I když si o tom psala z někým po internetu tak jí to moc nepomohlo ale přece jen se ji trochu ulevilo . Stejně fut bloumala a když už myslela že je to fajn a najednou ho potkala a zase se to zvrtlo. Časem se to už zpravilo . Nkomu to neřekla . Třeba ale bude mít ještě šanci . Né třeba určitě. Každý má naději a každý má sny. Tak ať každy dál sní . O svém vyvolené(m) ! A i když se to někdy nepovede tak má smysl pokračovat dál na každého ěkdo někde čeka. Stačí jen věřit a počkat. Opravdu!! Hlavně to řekněte svým přátelům ty vám určitě pomůžou a bude to lepší!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti tohle??

joo 45.1% (65)
néé 22.2% (32)
jj de to 15.3% (22)
ae ju muze bejt 17.4% (25)

Komentáře

1 Eliška Eliška | E-mail | Web | 29. června 2009 v 19:35 | Reagovat

Tak tohle je moc povedené. Asi chápeš, proč se mi to tak líbí... o:-)

2 Lucie Lucie | 11. dubna 2010 v 18:30 | Reagovat

Moc hezký ......... =0*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama