svět ?!

13. dubna 2009 v 17:41 | Šárka |  různýýý
Ahoj, konečně, konečně přišlo pořádné jaro. Jsou tu slunečné dny. Ráno už krásně svítí slunce . Mě rovnou oknem do pokoje. Je to krásný pohled.
A nejen to . vzduch krásně voní tím letním prosluněným dnem. A vítr sem tam trošku foukne.

Dneska jsem byla venku s mým milovaným hafanem . Šly jsme do lesa. Slunce pálilo ,bylo horko ale byl to krásný pocit. V lese bylo příjemně žádný zkažený vzduch . Ptáci zpívali a paprsky dopadali mezi stromy na zem . Ten pocit byl nenahraditelný. Cestou jsem jen tak přemýšlela o sobě . O tom jak se zlepšit . Chci se nějak vylepšit abych viděla že jsem nějak užitečná a potřebná a že kdybych tu nebyla že bych někomu chyběla a někdo by mě postrádal .
Přemýšla jsem i nad koncem světa. Dřív ani nevím proč jsem se bála . Bála jsem se že jednou může nastat konec světa že všechno zanikne . Ale jak sem nad tím tak přemýšlela zjistila jsem že se vůbec nemusím bát třeba ani nenastane a i kdyby tak co řeknu si že ten život nebyl zas až tak špatnej a at se stane co se má stát. Jak se vlastně předpovídá konec světa? Je na to přesný datum ale není předpovězeno jak. Přestane se zaměkoule točit a bude padat do prázdného prostoru nebo přestane svítit slunce bude tma a zima? Jak vlastně vypadá konec světa? To nikdo neví a nikdo to nemůže přesně říct!! Tak proč si s tím lámat hlavu??

Taky jsem se bála smrti. Bolesti a toho co bude potom. Ale taky jsem se tak nějak přestala bát. Vím že kdybych zemřela tak že o moje okolí bude dobře postaráno. A co bude potom? Nevím. Ale to neví nikdo. Nevěřím na posmrtný život . Nevěřim že budu žit znovu se zemřelými někde v oblacích nebo v pekle mezi čerty. To jsou pohádky. Stejně tomu také nevěřím na casty. Člověk se přece nemůže znovu a znovu vracet na svět a pokoušet se žít znovu a lépe. Nevím co bude ale proč se tím zabívat když není důvod. Nemám strach ze své smrti ale ze smrti někoho mého blízkého. Co pak bez něj budem dělat? Budem muset dál žít a časem se už nebudem ani trápit ale přece jen nám bude chybět.

měli by jsme přece jen žít víc přitomností a nezybívat se minulostí to není dobré! A budoucnost tak je na nás jakou si jí uděláme takovou jí budeme mít.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak se vede?

suupéér 21.1% (28)
nííc mooc 15% (20)
de to 14.3% (19)
hrooznýýýýý 8.3% (11)
smutněě 30.8% (41)
dobrýýý 10.5% (14)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama