Únor 2009Blbej pocit!=o(

2. února 2009 v 10:12 | Šárka |  O mě
Existuje nějaký lék proti samotě a prázdnotě?Existuje jedině rozptýlení, jenze kde ho koupit? Není na prodej člověk si za ním musí jít a hledat ho. Jenže nejde to!
Smutek ,samota, prázdnota a černo všude kolem pohltí Vaší duši tam že nevíte co se to s Vámi vůbec děje. Přemýšlíte o věcích o kterých se v dobré náladě vůbec nepřemýšlí. Je Vám mizerně , chcete už se vším skončit nebo aspoň od všeho utéct. To břemeno které nesete je nesnesitelné!Pocit Který se ve mně uchovává je hrozný.Mne děsí už jen to že budu muset čelit dalším životním stuacím. Neumím si představit můj šťastný život, před sebou vidím jen samotu a ubrečené dny. Mám hrozný strach ze všeho co dělám a co udělám a co bude. Strasti života mě čekají v každém zákoutí. Před spaním přemýšlím proč s tím zatraceným životem už dávno nezkoncuju proč dál žít když to vlastně nemá vůbec žádnou cenu. Proč brečet v noci sama potají do polštáře tak aby mě nikdo neviděl ani neslyšel?Nemá to cenu!


I když je člověk nejvíc na dně a neví co má dělat stejně se vždycky najde někdo kod ho podpoří , vyslechne a pomůže!A to znám z vlastí zkušenosti! Myslela jsem že umřu že už mi nic nespaví náladu a byla to pohroma jen pláč a nářek . Neměla jsem komu se svěřit najednou se ale naskytla situace a ja to rekla nejlepsi kamosce , řekla jsem jí to až díl protože jsem se bála jí to říct.Nakonec jsem se ale rozhodla a řekla jí to ulevilo se mi a spadl mi ze srdce velký kámen a bylo mi hned líp!!A to o moc!!Přestala sem truchlit a zjistla sem že mě z toho breku bolí hlava ale tabolest byla příjemná protože sem věděla že je to venku a že to někdo ví a že to chápe!Jsem za to velice vděčná!A také už i šťastná a to je hlavní!
Takže vždycky když budete mít blbou náladu řkněte to někomu někomu blízkému on vás určitě pochopí a vyslechne a to je to nejlepší co můžete udělat a opravdu vám to pomůže!!


umřít či žít??

1. února 2009 v 13:16 | Šárka |  básničky
Těžké je spát,
když musíš brečet.
Nemůžeš se smát,
když máš chuť jen brečet.
Mám strach!

Slabá chvíle přijde sem,
Myšlenky mám v hlavě různé.
Nejradši bych nad s sebou měla jen zem,
ty obličeje ostatních jsou hrůzné!
Mají strach!

Křičím nahlas:tak už dost,
už chci se jen smát!
Nechci být nezvaný host,
budu se za štěstí prát!
Už je mi líp.

Okolí na mě divně kouká,
co jí to zase chytlo?
Vítr slabě tu fouká,
pouliční světlo teď bliklo.
Všem už je líp!

Smuteek

1. února 2009 v 13:09 | Šárka |  básničky
Proč je ve mne ta bezmocnost,
proč mne zajíká pláč?
Bude v mém životě budoucnost,
budu mít na smutek fáč?
Jak mám zastavit čas,
jak nechat hodiny stát?
Nechat jen na nebi jas,
a vítr nechat vát.

Všechen ten smutek vyhostit ze světa,
nechat jen radost a smích.
Šťastná bude ta naše planeta,
Kde bude hřát slunce a tát sníh!

smutno

1. února 2009 v 13:01 Obrázky


samota

1. února 2009 v 12:54 Obrázky
Samota je hrozná a nikomu ji nepřeju. Sedět sama a koukat z okna jak prsi a auta jezdi kolem a v sobě mít pocit prázdnoty je něco strašnýho!!!....ach juu

1. února 2009 v 12:15 Obrázky